Перемога на конкурсі наукових робіт!

Студентка четвертого курсу Колесник Анна стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 075 "Маркетинг".

В рамках конкурсу Анна отримала диплом III ступеня серед більш ніж 100 робіт, наданих студентами різних ЗВО України. Зазначимо, що робота студентки «Соціальний медіа маркетинг як інструмент просування продукції підприємства» є досить актуальною на сьогодні і безпосередньо пов'язана із її сферою діяльності, адже Анна працює на посаді керівника інтернет-магазину UAmade, і має можливість свої наукові напрацювання підкріплювати практичних досвідом.

Вітаємо студентку та її наукового керівника Сагер Л.Ю. і бажаємо їм подальших творчих успіхів та розвитку в науковій діяльності!