Викладання у Африці

Завідувач кафедри маркетингу, д.е.н. Олексій Люльов провів цикл лекцій-тренінгів та інтерактивних семінарів для майбутніх вступників до аспирантуріи з Гани.

Організація таких семінарів відбулася в рамках співпраці СумДУ з Ghana Baptist University College.

Для маркетологів це був перший досвід відповідного викладання для іноземних аспірантів у Африці.

Програма навчання для потенційних аспірантів включала наступні блоки:  cучасні інструменти обробки статистичних даних (STATA, Eviews); алгоритми відбору й обробки бібліографічної інформації з метою подальшого наукометричного аналізу публікацій авторитетних міжнародних реферативних баз Web of Science і Scopus та багато іншого...

«Ця подорож запам'ятається не лише спекою на вулиці, але й спекою у роботі", - саме так Oleksii Lyulyov охарактеризував своє перебування в Західній частині Африці.