ПІВРОКУ В ЛІВЕРПУЛЬСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ: ВРАЖЕННЯ СТУДЕНТИ ДРУГОГО КУРСУ

"Ось і почався новий етап мого життя - програма обміну на півроку в Британії, місті Ліверпуль. Цього літа я вже спробувала себе у ролі студентки в Ліверпульському університеті, тому без сумніву подалася на програму обміну.

Перший тиждень був ознайомчий, що допомогло мені знайти однодумців, та нових друзів. Англомовне середовище затягує в себе і звичайно покращує комунікативні та мовні скіли.  У мене з'явилася нова невеличка компанія, яка вже стала мені сім’єю, адже живемо ми в одному будинку та кожен день проводимо разом. Я дуже вдячна їм за їх відвертість та прекрасні моменти.

Початок навчання виявився дуже цікавим, адже викладачі професійні та дають багато інформації для роздуму, запроваджують групові проєкти та семінари, задля нових знайомств та подальшого вивчення матеріалів. Тому сподіваюсь моє подальше перебування тут принесе мені багато яскравих емоцій та незабутніх моментів" - ділиться враженнями від стажування студентка другого курсу бакалаврату Амелія БОНДАРЕНКО.