ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ-МАРКЕТОЛОГАМИ У ДРУЖНІЙ НЕВИМУШЕНИЙ ОБСТАНОВЦІ

13 вересня 2024 року відбулася зустріч #невгамовних маркетологів СумДУ.

До заходу долучилися студенти-маркетологи першого, другого, четвертого курсів бакалаврату, першого курсу магістратури та викладачі кафедри маркетингу.

У дружній невимушеній обстановці за переглядом фільму "Дуель братів. Історія фірм Adidas та Puma" привітали студентів з початком навчального року, поділилися враженнями від перших тижнів навчання та планами щодо реалізації нових невгамовних ідей.

Цікаво було дізнатися від першокурсників про усвідомлений вибір при вступі на спеціальність "Маркетинг" та очікування від кафедри та університету.

До речі, співвласником закладу, в якому відбулася зустріч, є Марина СТЕШЕНКО, студентка четвертого курсу спеціальності "Маркетинг" рівня бакалавр, яка отримала зворотній зв'язок та безліч ідей щодо подальшого просування власної компанії на ринку м. Суми.