СТУДЕНТЦІ КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ ПРИСУДЖЕНО СТИПЕНДІЮ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Вітаємо Анну Холод з отриманням іменної стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації!

Анна навчається на 3 курсі спеціальності 075 «Маркетинг». Приймає активну участь у житті університету, займається науковою та волонтерською діяльністю, разом з танцювальним колективом «Jam» займає перші місця на міжнародних конкурсах.

Завдяки своїй наполегливій роботі та старанності отримала іменну стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації. Вона призначається щороку за визначні успіхи у навчанні, науковій діяльності та громадській роботі.

Вітаємо Анну з отриманням стипендії, бажаємо подальших успіхів, нових відкриттів та перемог!