ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ ОНП «МАРКЕТИНГ» ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ: ОБГОВОРЕННЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОГРАМИ

У жовтні 2023 року відбулася зустріч випускників освітньо-наукової програми «Маркетинг» доктор філософії, на якій були присутні Анна Колодка, Анна Дериколенко та Денис Кобизський. Метою зустрічі стало обговорення поточних пропозицій щодо вдосконалення програми, аби ще більше відповідати викликам сучасного ринку та академічних стандартів.

Випускники поділилися своїм досвідом застосування отриманих знань на практиці та відзначили значний внесок програми у розвиток їх професійних навичок. Проте, на їх думку, для подальшого удосконалення ОНП необхідно зосередитися на кількох ключових аспектах:

• Посилення міжнародної співпраці: Випускники наголосили на важливості інтеграції програми в міжнародні академічні процеси, збільшенні можливостей для академічної мобільності та співпраці з закордонними партнерами.

• Впровадження нових технологій у навчальний процес: Було запропоновано активніше впроваджувати цифрові інструменти для підвищення ефективності навчання та залучення студентів до роботи над реальними маркетинговими проєктами за допомогою сучасних технологій.

• Розширення практичної підготовки: Випускники наголосили на важливості більш тісної взаємодії з бізнесом, збільшення кількості практичних занять та стажувань, що дозволить студентам отримати ще більше реального досвіду.

• Посилення професійної підготовки: Було відзначено, що для підвищення конкурентоспроможності випускників необхідно приділяти більше уваги практикоорієнтованим завданням і розвитку професійних компетенцій, таких як управління проєктами, аналітика даних та стратегічне планування.

Зустріч завершилася ухвалою підготувати офіційні пропозиції для обговорення на найближчому засіданні кафедри маркетингу. Випускники висловили готовність і надалі брати активну участь у розвитку програми та підтримувати тісний зв’язок із альма-матер.

Такі ініціативи демонструють відкритість освітньої програми до нових ідей і сприяють її безперервному вдосконаленню відповідно до потреб сучасного світу маркетингу.