Захист докторської дисертації

5 листопада відбувся захист  Пімоненко Тетяни на тему: «Маркетинг і менеджмент зелених інвестицій» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук. Науковим консультантом є Леонов Сергій Вячеславович – доктор економічних наук, професор кафедри економічної кібернетики СумДУ.

Офіційними опонентами виступили:

• Гончарук Анатолій Григорович – доктор економічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Міжнародного гуманітарного університету;
  • Перевозова Ірина Володимирівна – доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківського національного університету нафти і газу Міністерства освіти і науки України,;
  • Смерічевський Сергій Францович – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.

Колектив кафедри маркетингу щиро вітає Тетяну із вагомим науковим звершенням і бажає подальшої плідної роботи!