Jean Monnet Module «With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe»

Команда:

Артем Артюхов

Кандидат технічних наук, доцент, старший дослідник

Юрій Волк

Кандидат фізико-математичних наук, старший викладач

Тетяна Васильєва

Доктор економічних наук, професор

Костянтин Кириченко

Кандидат економічних наук, доцент

Ольга Люта

Кандидат економічних наук, доцент

Цілі Жан Моне Модулю AICE

сприяння розумінню європейської культури та поширенню найкращих європейських практик щодо доброчесності та свідомого громадянства, як в академічному та науковому середовищі, так і в різних сферах суспільства, які утворюють основу для вступу в Спільну Європу

Структура Жан Моне Модулю AICE

Модуль Jean Monet AICE складається з чотирьох блоків:

1) навчання F2F;
2) курси дистанційного навчання та тренінговий курс;
3) літня школа;
4) інтенсивний курс.

Перший блок включає очні лекції для студентів бакалаврату та магістратури. Другий блок буде організовано за технологією змішаного навчання за допомогою комбінації цифрового компонента та очного навчального курсу. Лекції у формі e-learning курсу проводитимуться за багатоканальними технологіями, що дозволить брати участь студентам усіх університетів-партнерів. Матеріали лекцій також будуть розміщені у відкритому доступі на дистанційній платформі OCW Сумського державного університету. Навчальний блок буде організований у формі безпосереднього спілкування зі студентами та використання практичних тренажерів, розміщених на платформі OCW. Третій блок буде організовано для аспірантів СумДУ та університетів-партнерів у формі літньої школи та майстер-класів під час літньої школи. Четвертий блок буде організований як інтенсивний курс для змішаних цільових груп із залученням практиків з відповідних галузей.

Матеріали та новини:

СумДУ