СЕМІНАР ПРО ПРОДУКТИВНІСТЬ У МАРКЕТИНГУ ТА СТАЛІ Й ЗДОРОВІ ПІДХОДИ ДО РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Члени команди проєкту Жан Моне «Healthy Economy and Policy: European Values for Ukraine» Наталія ЛЕТУНОВСЬКА та Анна РОСОХАТА розпочали стажування в Університеті Ліверпулю (Великобританія).
На початку липня відбулася низка зустрічей з колегами-науковцями Інституту громадського здоров’я та Школи менеджменту.
Також Наталія та Анна відвідали лекцію д-ра Офера МІНЦА, завідувача кафедри маркетингу Бізнес-школи Технологічного університету Сіднею (Австралія) про роль маркетингу в період пандемії COVID-19 та розроблення ефективних маркетингових стратегій, орієнтуючись на його продуктивність.

Наталія та Анна представили свої наукові дослідження щодо сталого маркетингу та досліджень ринку здорової продукції й промоції здорового способу життя.
Доречно зазначити, що ці питання становлять інтерес у Великобританії та активно досліджуються, тому обмін досвідом та колаборація між Україною та Великобританією у цих питаннях є актуальними та викликають взаємну зацікавленість.